Čištění prostoru

V prostoru, kde se nacházíme, ať už je to doma, v práci, na návštěvě, zanecháváme energetické otisky. Kdo je jasnocítící může někdy při vstupu do místnosti cítit, vnímat negativní energie. Projevují se  hustotou vzduchu a teplotou v místnosti (chlad).

Čistit prostor můžete s energií reiki a jejich symbolů ze druhého stupně, dále s pomocí andělského reiki. Další možností je volat fialový plamen, vysoce čistící energii.
Žádám a prosím anděly sedmého fialového paprsku, nanebevzatého mistra Sain Germaina a archanděla Zadkiela, aby svými energiemi vyčistili všechny negativní energie, entity, otisky, záště, negativitu a nepřejícnosti v místnosti (bytu, v práci aj.), očistili veškeré předměty, na kterých to ulpělo. Naplňte tyto prostory vysokou vibrací světla a lásky. Děkuji. 

Další možností je použití svíček, kadidla nebo čistící mantru Healing the Healer Sacred Gurbani ( čistí lidi i prostor). Ke stáhnutí na www.ulozto.cz.

Váš domov mohou chránit andělé a archandělé, když je o to požádáte.
Archanděli Michaeli, děkuji ti, že dohlížíš na můj dům a jeho obyvatele. Prosím, abys postavil strážného anděla do každého okna a dveří a zajistil tak jejich bezpečnost. Přijímám tvoji podporu s vděčností a ochotou a vím, že je pro mě i pro ostatní správné přijímat nebeskou pomoc. Děkuji. 

 

 

Share