KONTAKT

 Bc. Bronislava Kubějová z Valašského Meziříčí 

Telefon: 776 364 859
Email: kubejovab@gmail.com
IČO: 87327104

Objednávejte a kontaktujte mě, prosím, ve všední dny do 18.hodn. Děkuji.

Adresa:                                                                                           ZÁSADY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pospíšilova 13/2                                                                                                   Ochrana osobních údajů
757 01, Valašské Meziříčí

 

– ACP – andělský certifikovaný poradce
– mistr Usui reiki, Karuna Ki, Shamballa ….,
– absolvent Univerzity alternativní medicíny

ACP – Andělský certifikovaný poradce – provádím andělské výklady karet, předávám lidem láskyplné vzkazy, poselství andělů, pracuji jako médium, poskytuji andělská a archandělská působení těla i duše, zprostředkovávám odvod duší ke Světlu.

Mám možnost být nápomocna při odstraňování bloků při komunikaci s Vyššími energiemi, pročištění a otevření vašich „clair“.
Andělé k nám promlouvají pomocí vizí, pocitů, myšlenek a zvuků (jasnozřivost, jasné cítění, jasné myšlení, jasné slyšení). My vnímáme intenzivně jen jeden z těchto kanálů – to je naše „základní clair“. Zbylé tři je možné ještě více otevřít. Tím se přiblížíte neuvěřitelné říši andělů a naleznete pravé zdraví, štěstí a spokojenost. S nimi to zvládnete, s nimi jde všechno líp J. Milují nás, takoví jací jsme.

Nabízím pomoc a podporu v různých životních situacích, odblokování strachů, fóbií, alergií, zjištění duchovních příčin nemocí. Používám různé metody, techniky, terapie např. tělové svíce, EFT, LSVJ, minikonstelace, voice dialoge, terapie Vnitřní dítě aj.. Jako mistr-učitel Reiki, Karuna-Ki, Shambally a jiných energií, zasvěcuji, předávám tyto láskyplné energie dál.

Stále se snažím zdokonalovat a posilovat svůj duchovní vývoj.

Nacházíte se na mých stránkách a věřím, že to není náhoda :-), protože nic na světě se neděje náhodou a bezdůvodně – tedy ani to, že právě čtete tyto stránky.

Možná si teď nevíte s něčím rady, tápete a hledáte odpovědi. Zkuste se obrátit na mne a třeba spolu najdeme nějaké východisko.

Už jste nyní udělali první krok ke svému duchovnímu rozvoji a sebevzdělávání. Učíme se vlastně celý život. Každá životní lekce, zkušenost se stává odrazovým můstkem k dalšímu našemu růstu, posouvá nás dále.

V této době se musíme učit přijímat věci takové, jaké jsou, najít opět sami sebe, svůj vnitřní klid a mír.
Srdíčko mít otevřené, radovat se ze života,
mysl plnit jen pozitivními myšlenkami.

Pokud v sobě budeme živit strach a obavy z čehokoliv, tak se to nejhorší splní.
Když však soustředíme pozornost na to dobré, co nás čeká a všechny negace,negativní emoce přetransformujeme v lásku (nepřipustíme si žádné špatné myšlenky a pokud ano, hned je změníme v pozitivní), tak se nám nemůže nic stát, vždy půjdeme a spějeme k lepšímu. Vytváříme si tím svou vlastní budoucnost.

Každý zde na Zemi má svůj vlastní úkol, který má splnit, své poslání, se kterým se narodil.
Tím, že budeme odkládat řešení svých problémů, nic nevyřešíme.
Budou nás tak trápit, až z toho můžeme fyzicky onemocnět.

Všechny nemoci mají i psychickou příčinu. Pokud odhalíme skutečnou příčinu své nemoci a vyřešíme problém s ní spojený, máme zpoloviny vyhráno.

Uvedu příklad z knihy „Léčení s anděly“ od D.Virtue:
Když nám v autě svítí kontrolka na benzín, tak „neléčíme“ kontrolku, ale víme, že musíme doplnit benzín.

Tak je to i s námi. Když máme nějaké zdravotní problémy, musíme se zamyslet nad tím, co nám chce naše tělo říci, jaké poselství nám ukazuje.

Na stránkách většina příspěvků, článků vychází z doporučené literatury, se záměrem upozornit na danou problematiku, vést k zamyšlení. Někdo si koupí knihu, jiný si informace vyhledá a přečte na internetu. Jiné příspěvky mi např. přijdou emailem v příloze (jejich pravý původní zdroj někdy neznám) a když si myslím, že mohou ostatním také něco říci, tak je zde umístím.

Nezapomínejte na sebe, každý den si udělejte nějakou malou radost, usmívejte se na sebe i na ostatní, mějte v sobě plno lásky a pochopení.

Pokud si myslíte, že Vám mám co nabídnout, neváhejte a kontaktujte mě ve všední dny do 18.hodin.