Kurz LSVJ – 2.stupeň

Chcete si čistit karmické věci pro sebe a své blízké sami doma, bez účasti terapeutů, léčitelů apod.?

Srdečně Vás zvu na

Kurz Léčení skrze Vyšší já –  2.stupně (karmické tabulky),
který se uskuteční v mých prostorách na Poláškově ulici ve Valašském Meziříčí,
kyvadlo
ve středu 21.8.2019 od 16.h.

Podmínkou je mít absolvovaný Kurz LSVJ-1.stupeň.

Přes metodu LSVJ (práce s kyvadlem) se můžeme dostat až k samému kořenu problému. Najdeme vzory negativní energie, bez rozdílu jestli v minulosti, minulých či budoucích životech, a přes Vyšší Já tyto energie odstraníme a vyčistíme, opustíme veškerou bolest a obnovíme harmonii.

Celá metoda pracuje s vyhledáváním informací především skrze kyvadlové tabulky, kde najdeme negativní programy, bloky, překážky a disharmonie, které způsobují potíže. Tímto způsobem můžeme odblokovávat, mazat a čistit veškeré negativní či nezpracované energie a problémy.

Pracujeme na úrovních programových vzorců, zjišťování minulých životů, kde si můžeme zjistit minulé životy, včetně příslušné inkarnace, vztahů, úkolů apod., hledání blokací a disharmonických přesvědčení, negativních energií, omezujících přísah a postojů a mnoho dalšího.

Vyšší Já představuje soubor duchovních bytostí (duší) s vyšší úrovní vědomí, které jsme dostali přidělené jako své vnitřní, duchovní průvodce, poradce a učitele. Je to moudrá složka naší bytosti, která zná přesně a dokonale všechno, co potřebujeme ke šťastnému a plnohodnotnému životu.

Hovoří k nám prostřednictvím intuice, tedy pomocí vnitřního hlasu, obrazů, symbolů a hlavně pocitů. Vyšší Já má přístup k akášickým záznamům naší duše. Má též přístup k nehmotným tělům a čakrám člověka, dokáže přezkoumat jejich stav a vzájemně zharmonizovat. Vyšší Já na požádání vyhledává v akášických záznamech informace související s negativními, blokujícími energiemi, které obvykle pocházejí z traumatických zážitků a následně umožňuje tyto energie vyčistit a nahradit pozitivními.

Podobně může čistit i negativní energie rostlin a zvířat.

Cena kurzu 2.stupně 1 500,-Kč.

Přihlášky do 19.8.2019 emailem na kubejovab@gmail.com nebo na telefonní číslo 776364859, děkuji.

V případě, že Vám termín nevyhovuje, můžeme se domluvit na jiném. Pokud jste zdaleka můžete kurz absolvovat přes Skype 🙂.

Těším se na Vás.

Broňa