OTÁZKY, SDÍLENÍ

 Zde prosím prostřednictvím komentáře můžete vkládat dotazy, na které se Vám budu dle svých možností snažit odpovědět, prosím uvádějte svůj e-mail.

 

  Zadejte vaše jméno a příjmení:
  E-mail:
  Vložte vaši zprávu:
  Antispamová kontrola: napište pozpátku „321“
     
  Tučně jsou označeny položky, které musíte vyplnit a které budou překontrolovány při odesílání formuláře!!!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ – Ochrana osobních údajů

Dobrý den, také bych chtěla poradit s odkyselením organismu. Je mi 42 let, mám nadváhu asi 10 kg, sníženou funkci štítné žlázy, poruchu glukózové tolerance, celulitidu, často jsem unavená. Četla jsem o vodě z brambor, to znamená z uvařených nebo vylisovaná šťáva ze syrových brambor? Děkuji za odpověď.

K Vaše problému – jak píšete o vodě z brambor, je myšlena voda z uvařených brambor. Ale jenom ona sama Vás nevyléčí.
Dle vašich symptomů je váš organismus překyselený. Tělo je překyselené a rezervy vyrovnávajícící zásadité látky zcela vypotřebované, takže překyselení se může bez překážek libovolně rozrůstat.

Nejdříve je zapotřebí zjistit přesnou pH tělesných kapalin a vzápětí nasadit odpovídající léčbu.
Konkrétně to znamená, že vypijete velkou sklenici teplé vody nebo čaje, v níž jste předem rozpustili vrchovatou lžičku jedlé sody. Blahodárný účinek pocítíte již během 20 minut a po dvou hodinách většinou dokážete zvládnout situaci, jež vám předtím připadala bezvýchodná.
Tento stav si můžete během několika málo dnů změnit, jakmile tělu dodáte stravu bohatou na zásadité látky a přidáte ještě navíc denní dávku potravinových doplňků.

Jedním z důvodů proč vzniká celulitida je překyselení organismu. Látková výměna už nedokáže udržet přebytečné kyseliny v krvi, lymbě a tkáňovém moku, ale musí je neutralizovat a někde uskladnit. Důvodem k tomu může být nejen oslabená látková výměna v játrech nebo ledvinách, ale i přetížení tlustého střeva napadeného parazity nebo plísněmi. Ženský organismus vylučuje tyto kyseliny každý měsíc, a to zcela přirozenou cestou během menstruace. Vzhledem k tomu, že muži menstruaci neznají, jejich organismus tyto přebytečné kyseliny neukládá, nýbrž je ihned zapojuje do látkové výměny, aby se jich zbavil. Z toho důvodu si pravidelně odebírá minerální látky buď z potravy, nebo tělesných zásobáren, v tomto případě hlavně z vlasové pokožky.
K celulitidě dochází jen tehdy, když se přechodná „parkoviště“ kyselin přeplnila v důsledku překyselení. Příčinou bývá většinou skutečnost, že málo pijeme, takže množství tekutin v těle je příliš nízké. Nebo sice pijeme dostatečně, ale špatné nápoje – např. kyselinotvorné slazené šťávy či limonády.
Je to podobné jako s cukrem v kávě. První lžička se snadno rozplyne, zatímco druhá se rozpustí jen částečně a třetí se již usadí na dně šálku. Totéž se děje při překyselení organismu. To, co se nerozplyne v tělesné tekutině, je nutné někam uložit, což se částečně projeví jako celulitida.
Dojde-li k dalšímu zatížení kyselinami třeba při sportu, kdy se uvolněná kyselina mléčná usazuje ve stehnech, celulitida se tím ještě zhorší.

Co patří k úspěšné léčbě celulitidy:
– zjistit největší zdroj kyselin a začít ho odstraňovat
– denně bohatý přísun minerálních látek a stopových prvků, aby škodlivé kyseliny a jedy mohly být co nejdříve neutralizovány
-denně minimálně litr zeleninové šťávy či bylinkového čaje
– zásaditá koupel trvající alespoň dvě hodiny – nejlépe každodenně
– pravidelné lymfatické drenáže a masáže
– posilování látkové výměny jater, ledvin a střev
– důkladné pročišťování střev
– doplnění hladiny minerálních látek

Důkladné odkyselení a výrazné snížení konzumace kyselinotvorných potravin a nápojů rychle obnoví vyváženost mezi kyselinami a zásadami v těle. Pokud navíc dopřejete svému tělu pravidelné masáže, začnete se brzy opět cítit „ve své kůži“.

Čerpáno z knihy Kurta Tepperweina – Pryč s kyselostí!

______________________________________

 

 
  Dobrý den,
již dva roky se snažíme s manželem o miminko a stále bez výsledku(mě je 24 let a manželovi 27let). Na umělé oplodnění jít nechci.
Dostávám od gynekoložky léky a injekce na posílení ovulace, ale stále bez výsledku. Piju kontryhelový čaj a kombuchu, ale i to je \“k ničemu\“.
Budu ráda, když se mi ozvete!
Děkuji Lucie

Prosím o data narození a celá jména.Určitě je v pořádku, že pijete bylinky :-). Předpokládám, že jste oba zdravotně v pořádku. Neplodnost je hodně ovlivněna psychikou osob, u mužů také počtem spermií a jejich účinností, dále také karmou osob a jejich minulými životy.
Více se domluvíme e-mailem.
_____________________________________

Dobrý den,
jaká je cena za léčení reiki? Jak dlouho to trvá? Hodinu? A kde sídlíte?
Děkuji Veronika.

 

Cena za hodinu a půl léčení energií je 400,- Kč, půlhodinka 120,-Kč. Energie odstraní zablokovaná místa v těle, zharmonizuje čakry, aby energie proudila rovnoměrně celým tělem.
Klient (oblečený) se položí na lehátko a „užívá si teplo rukou“, relaxuje.
Má adresa a telefon – 776 364 859:
Bronislava Kubějová,Poláškova 36,Valašské Meziříčí

Terapie provádím po předchozí domluvě
ve všední den od  7. – 19.hodin.
_______________________________________

 

Dobrý den,
na Vašich webových stránkach jsem se dočetla, že léčíte různými technikami.
S manželem se již více jak rok pokoušíme o miminko. Ráda bych se Vás zeptala,
co se pro to dá dělat.
Děkuji Vám za Vaši pomoc a přeji krásný den
M. Dvořáková

Paní Dvořáková,odepisovala jsem Vám,ale nemáte funkční e-mailovou adresu.Pořád se mi ty zprávy vracejí. Nemáte plnou schránku na tiscali?Kubějová
__________________________________________________

DEPRESE?
  Dobrý den,je mi 31let,hapruje mi tlak,mám stavy jako by na mě šla mrtvice,bolívaj mě šlapy,na pravé části\“pantu\“mám akné,pod levým prsteníčkem na kloubu sem měla asi před rokem modřinu a dodnes mi zůstal\“flek\“půl cm.Mám výrustky na krč.páteři,mravenčení hlavy,sem malátná.Mám pocit ucpávání cév.Dále mám chronick.toxoplazmozu,malé uzliny na krku,v krku na horním patře\“krupicu\“,na krč.čípku mám\“vyrážky\“to vše možná díky strptokoku C.

 

Potřebuji znát datum narození a celé jméno.
Váš život vás směřuje k tomu, aby jste si uvědomila svou podstatu. Většina hledá lásku u druhých, ale nejprve je třeba mít rád především sám sebe (to není sobectví, dále budete mít soucit s ostatními ….). Pečovat o své tělo, mysl i ducha. Všechny vaše „zážitky“ vás měly přivést k duchovní cestě (pozor nemyslím náboženství, s tím to nemá co dělat). Začít si uvědomovat svou vlastní sílu, nabrat sebevědomí, více si věřit a starat se i o sebe nejen o ostatní. Zamýšlet se nad svými skutečnými pocity a svými přáními (ale těmi ze srdce, ne těmi, které vymyslí naše ego). Když se budume cítit dobře my a budeme se sebou spokojeni, bude i naše okolí jednak pozorovat u nás změnu, která se udála, a budou chtít vědět, jak jste to dokázala. Budete vysílat do okolí pozitivní vibrace a ty se vám budou vracet od ostatních (kdo po mě kamenem já po něm chlebem). 

Důležité je odpuštění, řekla bych, že velmi velmi. Zkuste třeba takovou afirmaci – Odpouštím všem, kdo mi ublížil, nepřál, odpouštím všem a všechno, osvobozuji svou mysl i srdce od všeho zlého, od všech negací, od všech negativních emocí. Každý den minimálně 60x opakovat v duchu nebo nahlas (např. při vaření, v autobuse atd.) nezabývat se svými nemoci (neživit je svou energií – když na ně myslíme, posíláme jim nevědomě energii a tím si přitěžujeme, raději myslet na to že jsme zdraví a nic nás nebolí :-))
Když se vám někdo při tom vybaví, je to v pořádku, postupně to chce odpustit úplně všem, třeba i p.učitelce na ZŠ co nám ublížila, sousedům apod. Uvidíte jak se budete cítit lehčeji, svobodněji.
Pokud by jste chtěla kupte si třeba nějaké knihy: od Luie Hay – Miluj svůj život nebo od Doreen Virtue – Léčení s anděly aj. Nikdy není pozdě se dále rozvíjet. Je toho ještě tolik na světě, co člověk neví. 
Určitě má cenu něco dělat, vždycky je naděje. Dějí se vám všechny problémy i ty zdravotní proto, abyste si je uvědomila a začala řešit. V každé nemoci se nám odráží naše psychika. Je třeba si vzpomenout kdy jsem poprvé zaznamenala ty a ty příznaky a co mě v té době trápilo, co jsem řešila za problémy. Pokud ten problém nyní vyřeším, zbavím se tím nemoce, příznaky odezní. Tělo nás prostě upozorňuje, že něco není v pořádku s naším životem. Dává nám signály, ale my je většinou neumíme rozluštit..
Více informací e-mailem.
________________________________________________________________________

 
  Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda jsou příznaky, jako je únava, bolesti kloubů a svalů, zadržování tekutiny v tělo a zácpa a nespavost možné příčiny překyslení. Někdy mám dny, kdy se snažím vyhýbat sladkostem, kávě atd. omezit večerní stravování a je vše v pořádku. Někdy si ale dám skleničku např. vína, nebo se najím pozdě večer a druhý den mám opět problémy. Tělo zadržuje tekutiny, mam bolesti v podbřišku, celkově jsem hodně unavená a takhle to trvá např. 3 dny, pak se opět vče srovná, když začnu kontrolovat stravu. atd. Mohla byste mi prosím poradit? Jake jsou přípravky na odkyselení.

K vašim problémům, sama vidíte a vyzkoušela jste si,jaký má strava vliv na stav organismu. Když tělo odkyselíte, detoxikujete, nesmíte zapomenout na zdravou stravu a zdravý životní styl. Pokud se opět vrátíte do „starých kolejí“ budete mít zase stejné problémy.
Zkuste si koupit knihu od Kurta Tepperweina – Pryč s kyselostí – je výborná, čerpán z ní mnoho poznatků.

Přípravky k odkyselení, můžete si vybrat:
– jedlá soda – 1x denně rozmíchat ve sklenici s vodou lžičku jedlé sody, dále koupele v jedlé sodě, jsou silně zásadité
– detoxikační kůra Lea – na www.esoterik-shop.cz
– dostatek pohybu, správné hluboké dýchání
– dostatek vitamínu C
– od Dr. Popova „Aloe Vera gel“ na detoxikaci organismu
– speciální směs čaje na odkyselení – „Royal Plus“
– šťáva ze zeleného ječmene, sťáva z brambor, spirulina, pšeničné klíčky
– směl Alkana N – v První internetové lékárně

Dopoledne jíst pouze ovoce např. ananas, jablko se slupkou, sušené meruňky, datle, fíky, meloun, banány hroznové víno apod. Také jogurty jsou vhodné.
Ze zeleniny (tu spíše večer) – brambory, česnek, olivy.

Jinak o odkyselení mám ten článek na stránkách. Já pouze ukazuji cestu, směr, tak aby se každý zamyslel sám nad sebou, svým zdravím, svým tělem. Když se pohroužíme do sebe většinou nám tělo samo řekne co je pro něj dobré a co ne. Jenom my to nerespektujeme. A potom se divíme, že jsme nemocní, i když si za to vlastně můžeme sami :-)
Teď už za celou dobu svého stráveného života v této době je velmi těžké některé návyky změnit, ale pokud chceme být zdraví nedá se nic dělat, kontrolovat stravu, aby byla vyvážená.

________________________________________________________________________

Uzdravení
Hledám uzdravení od RS.

Prosím o email a datum narození.
Roztroušená skleróza je způsobená dlouhodobou nesprávnou výživou. Je třeba doplnit určité vitamíny, prvky, stravu bez lepku, hodně energie reiki, pozitivní myšlení, vyčistit minulé životy apod.

________________________________________________________________________

Michaela
Nadpis komentáře: sedm kroků ke zdraví
Text komentáře: Dobrý den, ráda bych si pročistila organizmus dle sedmi výše popsaných kroků. Můžete mi prosím nastínit, jak správně postupovat z hlediska časového? Zda provádět jednotlivé kůry postupně či souběžně a jaké období je pro očistu nejvhodnější.
Děkuji.

Prosím o email a datum narození. Jednotlivé kroky určitě postupně.

_______________________________________________________________________

Jiřina Vichrová
Nadpis komentáře: odkyselovací prostředky
Text komentáře: Jaké odkyselovací prostředky se dají koupit v ČR?

 

Na odkyselení je výborný přípravek Alkala N, lze objednat přes internet. Ale je také potřeba hodně pít vodu (aspoň 2 litry vody, naše tělo umí „vyrobit“ 2 l), také jíst spíše zásadité potraviny, používat třeba jedlou sodu, můžete zkusit i přípravek ze švýcarské firmy Just z Aloe Vera na detoxikaci. 

– detoxikační kůra Lea – na www.esoterik-shop.cz
– dostatek pohybu, správné hluboké dýchání
– dostatek vitamínu C
– od Dr. Popova „Aloe Vera gel“ na detoxikaci organismu
– speciální směs čaje na odkyselení – „Royal Plus“
– šťáva ze zeleného ječmene, sťáva z brambor, spirulina, pšeničné klíčky

_______________________________________________________________________

 

Ivan
Nadpis komentáře: zánět moč. cest
Text komentáře: Dobrý den paní Kubějová,
momentálně se léčím na zánět moč. cest, jedná se o první onemocnění, dostal jsem od lékaře Cotrimoxozol AL forte tablety 10 ks, po prvním dnu (2 tablety) se zdálo, že léky zabraly, druhý den však je vše jako předtím, tzn. časté močení a nutkání na močení, jinak bolesti nejsou žádné ani pálení či řezání (ani předtím nebylo), jen nutkání a častější močení. Může to být i zánět prostaty? Jinak se na nic neléčím, občas mám zvýšenou kyselinu močovou a hlídám si příjem purinů. Nikdy předtím jsem na močové cesty netrpěl. Děkuji za Vaši odpověď.

Ivan – zánět močových cest

Dobrý den p. Ivane, zánětlivé procesy v těle mají mnoho příčin. Oslabené močové cesty naznačují nějaké problémy v mezilidských vztazích. Prosím o Váš email a datum narození, celé jméno, abych se na to mohla blíže podívat.

 

 

 

Dobrý den,

onemocněla jsem rakovinou prsu, prý zánětlivou. Jsem po I.chemoterapii. Mám knihu \“Pryč s kyselosti\“ a snažím se využívat jejich návodů. Před rakovinou jsem prodělala 2 letou ATB léčbu boreliozy. Prosím o sdělení, jestli je možno se nějak vyléčit i při rakovině. Děkuji za odpověď.

 

Dobrý den p. Zdenko, všechno je možné řešit, pokud nemocný usiluje o vyléčení a je ochoten pro to něco udělat, také se musí najít příčina vzniku nemoci. Prosím o Vaše datum narození a email, zapomněla jste mi ho napsat, nemám jinou možnost jak Vás kontaktovat. Děkuji. Kubějová 

_______________________________________________________________________ 

 

Jméno návštěvníka: Iva
Nadpis komentáře: Nízka váha
Text komentáře: Dobrý den je mi 39 let a mám problemy s váhou nemužu příbrat.Vyzkoušela jsem výživové specialisty,potravinové doplnky,ale nic nepomohlo u nas je to i geneticky dané myslite si,že by jste mi mohla nějak pomoct.Moc děkuji.

 

Prosím o datum narození, celé jméno a email. Děkuji. Kubějová

________________________________________________________________________

 

Vlasta
Nadpis komentáře: Miminko
Text komentáře: Dobrý den,
zdravím Vás a přeji Vám mnoho krásných dní.
Náš problém je asi tento:S přítelem se snažíme o miminko již 3 roky ale fakt je tem že 8 let to necháváme náhodě a pořád nic.Po gynekologické stránce jsem v pořádku.Je možné že něco ve mne brání početí?Děkuji

 

To víte, že je to možné :-), něco mezi nebem a zemí je. Všechno má svůj důvod.
 Prosím o datum narození, celé jméno a Váš email. JInak nemám možnost Vás zkontaktovat.

Děkuji.

_____________________________________________________________

Marek 
Nadpis komentáře: nizka vaha 
Text komentáře: Dobry den pani Kubejova.Mam problem s tym ze nemozem pribrat aj ked som uz skusal vselico.Neviete mi poradit co by mi mohlo pomoct?.Datum narodenia 8.4.1976 a moj email je marek84762centrum.sk Dakujem

Přes  uvedený email Vás nelze zkontaktovat, uveďte prosím email znovu. Děkuji.

 

_______________________________________________________________

 

Jméno návštěvníka: alena
Nadpis komentáře: nadvaha
Text komentáře: Dobrý večer,jde něco dělat i s nadvahou a palením žáhy?

 

Dobrý den, to víte, že ano, ale u každého je to individuální. Stránky jste našla správně :-), může to mít třeba souvislost s překyselením organismu, s nedostatkem či přebytkem některých vitamínů, prvků, s psychikou osoby. Je důležité určit příčinu a potom už to jde samo.
Prosím napište mi svůj email, celé jméno a příjmení,  datum narození. Děkuji.

 _________________________________________________________________________

 

Jméno návštěvníka: Lenka Nezerkova
Nadpis komentáře: Re: roztroušená skleroza
Text komentáře: prosim o odpoved

 

 

Prosím o email a datum narození.
Roztroušená skleróza je také způsobená dlouhodobou nesprávnou výživou, je zapotřebí zjistit duchovní příčinu nemoci aj.. Je třeba doplnit určité vitamíny, prvky, stravu bez lepku, hodně energie reiki, pozitivní myšlení, vyčistit minulé životy apod.