Pozvánka

Srdečně Vás zvu na přednášku Transformační síla fialového plamene
v Café Wizzard ve Zlíně v sobotu 28.10. 2017 od 14.hodiny    

Ve výsostné oblasti fialového plamene slouží z řad archandělů Archanděl Zadkiel společně se svými bytostmi Světla, které se daly do služeb této očistné božské síly, aby s její pomocí rozpustily a přeměnily to, co neodpovídá zákonům vesmírného univerzálního principu.

Důvod hlubokého účinku fialového plamene je v jeho mimořádně čistící
a transformační síle, která se zde projevuje jako božská milost odpuštění, očištění a dokonalého splacení dluhů.

Ve znamení fialového plamene máme možnost měnit děje, které nás silně zatěžují a ovlivňují – a tak je nechat rozplynout, abychom se od nich osvobodili a dostali s výše na naší vymezené životní stezce.

Když používáte fialový plamen pro práci s karmickými záznamy, transformujete dva elementy. První jsou vzpomínky emocionální a paměť duše na události, které vám způsobily bolest. Druhý je karmická energie, která vás poutá k těm, koho jste zranili nebo kdo zranil vás.

Bývá to nazýváno „příčina, následek, záznam a paměť“ karmy, což zahrnuje  všechny energie které jste spoutali buď negativními myšlenkami nebo
i pocity z minulosti.

S očistným fialovým plamenem St. Germaina a archanděla Zadkiela máme možnost měnit nejen svoji karmu, ale očistit i karmu celého národa a celé naší planety.
Přijďte si vyzkoušet energii fialového plamene ve Skupinové meditaci
s fialovým plamenem a Léčení vířící koulí fialového plamene
.

Těším se na setkání s Vámi. Broňa Kubějová, Valašské Meziříčí. www.pomocsvetla.cz, www.bronakubejova.cz

Přihlášení v kavárně u p. Evy Krčmové.