Předání I.+II.stupně Shambally 1024

Srdečně Vás zvu na seznámení a zasvěcení do energie Shamballa 1024 I.+II.stupeň
v pondělí 11.11.2019 od 16.h.shambala

Při zasvěceních  se telepaticky postupně předává 1024 symbolů do aury:
I. a II. stupeň –  2 x 256 symbolů
III. a IV. stupeň – dalších  2 x 256 symbolů

Shamballa je sloučení různých typů energií:
– univerzální životní energie (Reiki)
– Mahatma energie neboli JÁ JSEM přítomnost
– energie nanebevzatých mistrů

Shamballa 1024 je systém, který je na naší planetě teprve od roku 2003. Je reprezentován nanebevzatým Mistrem Saint Germainem a Průvodcem, který se jmenuje Joelle (Joelle of Sirus B, Senior Medical Officer, Galactic Federation New Jerusalem Starship). Channelovala ho June Stephansen v roce 2003.

Tento systém zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech a 4 stupeň je Mistrovským stupněm. První dva stupně jsou společné a obsahují 512 symbolů.  Kdo souhlasí, aby byl léčen s Shamballa 1024, ten si ji vlastně našel sám a chce jít ve svém procesu dál. V této chvíli nás není ještě mnoho, kteří vibrují v těchto vyšších spektrech této nové energie, ale denně je nás čím dál víc. Jedná se tu o lidi, kteří postupují v rámci vibračního vzestupu z třetí dimenze (3D) do čtvrté, nebo možná do páté dimenze, anebo tam již jsou (můžeme tu mluvit o „vzestupu planety a nás“). Zatímco naše Země prodělává svůj planetární vzestup, mnozí lidé se chápou této své šance a vzestupují s ní, jiní si zas zvolili zůstat radši ve vibraci 3D.

Shamballa je město ve vesmíru. Není v naší dimenzi, má jinou energii, než na kterou jsme jako lidé zvyklí, a proto ho nemůžeme normálně vidět.

Je vytvořené z vysokých energií ze Světla a má mnoho obyvatel. Jsou to plně vědomé bytosti, které mají svůj cíl a také svoje úkoly. Jejich energie je na rozdíl od té naší tak vysoká, že se normálnímu člověku nemůžou přiblížit – a on by je ani neviděl. Oni spolupracují s lidmi, ale lidé musí být na to připraveni – musí si vyčistit svá energetická těla, aby v mentálním těle nebyla uložena zlost a aby v člověku převládaly jen samé jemné energie lásky.

Představte si, že mezi námi a duchovními bytostmi Světla je most. Oni sníží svoje vibrace (kmitočet energií jejich těl) a tím se přiblíží do půlky mostu. My lidé, když se s nimi chceme setkat, musíme jim jít naproti a dojít také do půlky mostu. Nejlépe se do Shambally dostanete při meditaci, někteří Shamballu navštíví při zasvěcení, protože to je naladění na energii tohoto města. Potom už navštěvujete Shamballu ve spánku. Nevědomé úrovně vašeho Já se tam snadno dostanou, i když vědomí to zaspí.

Ve městě Shamballa jsou nanebevzatí mistři a dá se s nimi mluvit, nebo je poprosit o léčení. Těch možností je víc. Je tu třeba vyrovnávání čaker, což je vlastně harmonizace celého těla….

Cena 1+2 stupně 2000,-Kč (celá linie 4000,-Kč/ 4 stupně).
Přihlášky zasílejte do 10.11.2019 na email kubejovab@gmail.com nebo volejte na telefonní číslo 776364859.

Těším se na viděnou :-).

Broňa