Seminář Andělského reiki s předáním Věčného andělského světla

Srdečně Vás zvu na Andělské reiki I.+II.st.
v sobotu 18.5.2019 od 9.h. (cca do 13.h.),
na adrese: ul. Poláškova 36, Valašské Meziříčí.

Andělské zasvěcení je zasvěcení do energie andělů. Do andělských energií budete zasvěceni prostřednictvím duhového mostu, který Vás propojí se světem andělů. Vzhledem k tomu, že duha obsahuje celé spektrum barev, znamená to, že budete zasvěceni do celého „spektra“ andělů ze všech andělských hierarchií. Tímto zasvěcením se zpravidla zlepší možnosti komunikace – a tím i spolupráce mezi zasvěcovaným a světelnými bytostmi. Zlepší se nejen komunikace, ale i tzv. „spojovací kanál“.

I. stupeň – Andělské působení

Andělské působení je určeno k prohloubení klasické reiki, ale mohou ho absolvovat i ti, kteří reiki zatím nemají.
Budete se učit andělské působení a čištění, uvolňování karmy a řešení problémů z minulých životů. Naučíte se vytvářet ochranný energetický štít, používat barevnou andělskou ochranu a kombinovat andělské energie s reiki, naučíte se vyrábět svěcenou vodu, čistit, posvěcovat a nabíjet. Bude Vám předáno Věčné andělské světlo.

II. stupeň – Andělské reiki

Tento stupeň prohlubuje II. stupeň reiki. Seznámíte se s několika dalšími symboly, se kterými můžete působit  nejen na tělo, ale i situace (např. spojovat a uzdravovat partnerské vztahy). Naučíte se propojovat andělskou a archandělskou energii s našimi čakrami, pracovat s tzv. světelnými dráhami a vyrábět archandělské esence. Dále se naučíte rozeznávat typy přivtělených duší a odpoutávat tyto přivtělené duše, čistit vzduch v místnostech, vyrábět svěcenou vodu s pomocí symbolů, seznámíte se také s automatickým psaním i s automatickou kresbou, s energiemi sedmi paprsků a s esencí Fialového plamene. Na závěr budete zasvěceni do energií bytostí Světla. Manuál obsahuje 8 symbolů.

Cena celého semináře včetně zasvěcení činí 2200,-Kč.
S sebou: menší uzavíratelnou sklenici na svěcenou vodu, malou mističku, blok, pero, pití, přezůvky a dobrou náladu 🙂

Závazné přihlášení na semináře zasílejte, prosím, na email kubejovab@gmail.com nebo na telefon 776364859.

Těším se na naše společné setkání :-).

Broňa