Seminář o práci s energií Reiki

Seminář se zasvěcením do 1.stupně energie Reiki

Reiki je vesmírná životodárná energie, Reiki je neomezená láska, která je zde od počátku života. Lze ji použít kdykoliv, kdekoliv pro nejvyšší dobro všech. Je to nejjednodušší přírodní uzdravující energie.

Potřebujete se uklidnit a vrátit do harmonie? Jste unavení a potřebujete dodat energii? Máte potíže s nespavostí? Chcete pomoci svým blízkým?

Reiki nám dovoluje léčit sama sebe a jiné, prostřednictvím našich rukou, posléze posílat na dálku. Také přináší rovnováhu, pracuje na fyzických, duchovních a citových úrovních, posiluje a léčí tělo, snižuje krevní tlak, je efektivní pro zmírnění bolestí aj.

1.stupeň – seznámení s energií teoreticky i prakticky, pravidla reiki, historie, pozice rukou, ochrana při léčení, informace o účinku energie na orgány a symptomy nemocí. Při zasvěcení se aktivují čtyři energetická centra – čakry, tak aby byly schopny přijímat a předávat energii reiki.

KDY:       středa 17.4.2019 od 17.hodin

KDE:       Poláškova36, Valašském Meziříčí

CENA:     1 300,-Kč

LEKTOR: Bc.Bronislava Kubějová, mistr-učitel reiki

Závazné přihlášky (včetně celého jména a data narození kvůli certifikátu) zasílejte na email: kubejovab@gmail.com nebo na telefon 776364859

www. pomocsvetla.cz    www.bronakubejova.cz