Telefonní poselství

Výklad karet po telefonu

Rozšiřuji své služby o možnost získat odpovědi na své životní situace prostředníctvím telefonního hovoru.
Nemáte čas k osobnímu setkání a nevíte si s něčím rady; neznáte přičinu, proč se vám to stalo, ztratili jste se v běžném denním životě; potřebujete se rozhodnout a nevíte, jestli je to správně?  

Nabízím vám pomoc, podporu, ujištění a vedení skrze andělská poselství. Díky mým jedinečným zážitků a spojení s nebeskými bytostmi, díky znalostem vesmírných zákonitostí a vesmírné nápovědě, pomáhám lidem najít cestu z jejich problémů.

Nabízím poradenství, vedení a výklady, karmické čištění, přináším poselství, vzkazy a doporučení shůry, provádím i práci média – komunikace se zemřelými. Pomohu vám dosáhnout duševní rovnováhy a klidu, cítit se svobodněji, zbavit se vnitřního strachu a nastolit pocit jistoty a bezpečí, vyhnout se závislostem a nezdravému jednání, zlepšit zdraví, vztahy, finance , najít sami sebe, své poslání tady na Zemi aj.      

Spolu s energiemi a kartami andělů, archandělů a nanebevzatých mistrů nahlédneme pod povrch, odkryjeme potřebné a najdeme příčinu vašich starostí, poté nám karty nebo chaneling doporučí konkrétní kroky pro danou situaci. A více je už na vás, další praktické kroky. Výklad vám umožní vidět možnosti, jaké ve svém životě máte. získat nadhled a jasnost.

Na nic v životě nejsme sami, stačí si jen požádat.
Zavolejte mi a domluvíme si termín. V daný čas vám zavolám (nemusíte hovor platit) a dostane se vám láskyplné péče, naděje, síly, radosti a klidu.
Těším se na vás :-).
Cena výkladu: 1 hodina/ 600,-Kč    a    0,5 hodina /300,-Kč.

S láskou a radostí

Broňka Kubějová, terapeutka, lektorka, duchovní učitelka,
autorka knihy „Vesmírná nápověda v praxi“ a e-booku zdarma, autorka projektu Školy vědomého tvoření. Více informací na ww.bronakubejova.cz a www.pomocsvetla.cz.