Vylepšený fialový plamen :-)

Saint Germain 

Drazí přátelé Země. Jak jde čas v nových energiích, ucítil jsem potřebu přidat do svého Fialového plamene ještě jednu navýšenou energii. Jde o energii, kterou jsem pojmenoval Fialová Láska.

Fialový plamen je to, co čistí vše ve vaší Akaše, vaši Merkabu i vaše fyzické tělo, neboť fyzické tělo, chřadne-li duše, je pouhým zrcadlem toho, co jste. Jste-li člověk, který v sobě nosí především Lásku ke všemu živému, vaše záda jsou zdravá a pevná. Je-li ale ve vás zloba a neúcta k jiným i k sobě, máte záda  ohnutá a bolavá.

Emoce jsou to, co je nyní nejdůležitější k pročištění. Vaše emoce se drží ve čtyřech spodních čakrách.

Druhá sakrální čakra má velký vliv na vaši sexualitu. Vaše propojení se do  úrovně Boha je velmi zodpovědné druhé čakře. Máte-li zde bloky, nemůžete uvolnit  Kundalini cestu a ona je nucena sama zde  zatlačit. Tlačí-li duše na to, co ji zablokovalo, cítíte bolest těla a ona vás to nechá emočně odžít.

Vaše reakce je bohužel velmi často právě opačná, než by měla¨být. Stále slyšíme  vaše nářky, cítíte-li bolest – a my vás učíme děkovat za to, že k vám přišla Kristovská energie – Láska tak čistá, jako vaše duše při narození. A že vás objímá . Objímá vaši duši a uvolňuje. Jistě, že když poprvé nahlédnete na svět,  jste čistá poupata, ale vaše informace o tom, kým jste a co si sebou nesete, táhnete mnohdy jako břemeno a je třeba ho na vaší cestě odložit. Zcela vyprázdnit batoh a zahodit ho navždy. Jenže je třeba vaší spolupráce, jste-li si toho již vědomí, že tento batoh jste si vláčet zasloužili. Že je jen váš a nemůžete po jiných házet kamením.

Pomocí mého Fialového plamene dosáhnete rychlejšího očištění. Nelze na vás zaměřit můj plamen, pokud nepožádáte. Nechci na vás vyvíjet tlak, jen je moc smutné vědět, jak se stále držíte na místě a přešlapujete z jedné nohy na druhou  a nechápete, proč se vás tolik drží smutek, nostalgie, bolest a někdy i bída.

Jste zde duše, které potřebujeme ke spolupráci v procesu vzestupu a vy se již musíte rozhodnout, zda zůstat jen pozorovateli a nebo provozovateli. Můžete provozovat různou novou činnost, pustíte-li se starých programů a proto jsem dnes přišel.
Mám sebou proud Lásky, energií Krista Maytrei, neboť mne velmi podpořil. Smíchal svou část  kristovských energií s mým Fialovým plamenem a já vás mohu nyní čistit rychleji a důstojněji. Tato esence je naplněná tím, čemu se říká milost Boží.

Kristus sám se rozhodl podělit se tak s vámi o Lásku. O to, co jste nechali             před 2 OOO lety odejít. Maitrea je ten, který synu božímu  dal na cestu plné srdce a plné hrdlo Lásky a dnes se vám dostane tato esence skrze základní čakruaž do čtvrté čakry v hojné míře, jak bude pro vás vhodný, neboť vaše vědomí ,souhlasí-li s tímto procesem, uvědomí Kundalini a ona se chytne proudu, který bude vycházet z mého vědomí a začlení ho do své základní čakry, sakrální, solaru a srdeční čakry a nechá je tam v klidu. Nebude se těmito čakrami chvíli tolik prohánět, aby si vytvořily své místo a očistily  tak samy sebe. Nashromážděné bolavé buňky.  Poté se rozvíří
a  prostoupí  celý váš čakerní systém.

Udělej si prosím pohodlí a jen přijímej. Dopřej si čas pro ukotvení.

Děkuji ti, že jsi podpořil svůj očistný proces a tak se z tebe stává uvědomělejší pracovník Světla, Lásky boží. Je čas se začít nově vyjadřovat, projevovat.

Přijala. Hana Fialová dne 13. 2. 2O14

chanelling je možné sdílet v nezkrácené podobě
Obsah dělení je prostoupen energií Saint Germaina