O MNĚ

Kde je v nás ukryté Světlo?
To tajemství nás pohání a duši ukazuje směr. Cesta obtížná čeká toho, kdo se rozhodne v sobě ho najít.
Není to nemožné, chce to odvahu postavit se strachům a mít důvěru v sebe a Božský řád.

Svou cestu duchovního rozvoje jsem otevřela na andělské znamení – když jsem pročítala jeden časopis – byla tam dvojstránka o reiki. Její nadpis mi začal blikat, světélkovat – řekla jsem si, co to mám s očima? Přešla jsem na jiné listy, ale tam se nic takového nedělo. Vrátila jsem se zpět a opět nadpis „Reiki – léčení rukou“ – blikal, vystupovat z papíru :-).

Pochopila jsem, že je to znamení. Následovalo zasvěcení do reiki a posléze do jiných energií, plno seminářů, léčitelská škola, knihy – prostě spousta informací a čištění mých minulých životů. V roce 2009 mě Vyšší energie vedly k tvorbě webových stránek, abych mohla pomáhat lidem. Směřovat jejich životy více k duchovnímu rozvoji, otevírat jim dveře a nechat je svobodně rozhodnout se, zda vejdou či ne.

Jsem  jenom prostředníkem – skrze mě přichází léčivá energie a Boží vůle. Když mi lidé píší, že jsou s „mou prací“ spokojeni, že se cítí lépe, že se třeba lékaři divili, že ten problém zmizel, nebo že se dokonce narodilo děťátko (a já jsem k tomu taky malinko přispěla),  tak jsem velmi šťastná a naplněná, vděčná Vyšším energiím za všechno, co pro nás dělají :-).

Nelze ale nechávat řešení svých problémů pouze na Vyšších energiích, terapeutech, lékařích, každý je tu sám za sebe, duše má své poslání, úkoly, které by měla splnit. Všichni musí sami na sobě neustále pracovat – např. udržovat harmonické čakry, aby energie mohla v těle proudit (viz. kniha „Léčení čaker“ od Doreen Virtue), dále zamýšlet se nad svými zdravotními, psychickými, vztahovými, pracovními problémy aj.

Více naslouchat svému srdci, své intuici, uvědomovat si své myšlenky. Energie myšlenek je velmi silná. Pokud myslíme negativně, přitahujeme dle zákona přitažlivosti do života negativum. Vesmír nezná slovíčko (předponu) NE, tak pokud si říkáme – ať k nám návštěva nechodí, vesmír jí dovede, spíše by jsme měli myslet na to, že chceme zůstat sami, užívat si klidu…..

Na co myslíme, to posilujeme energií svých myšlenek!!

Každou negativní emoci (zlost, nenávist, závist, hněv, sebelítost …), je potřeba transformovat na lásku.

Láska je lék na všechno 🙂

certifikatAndělský certifikovaný poradce
Bc. Bronislava Kubějová

Na stránkách uvádím různé alternativní druhy působení sebe sama i ostatních lidí, také zvířat. Články obsahují informace o našem těle, zdraví, energiích apod.

kurzy reiki (zasvěcení), působení energií Reiki prostřednictvím přikládání rukou nebo na dálku

zvukové působení na tělo, mysl i duši pomocí terapeutických ladiček 

přednášky, semináře – např. seminář Intuice,  výuka výkladu andělských karet, Prožitkové semináře – jednodenní kostelace na různá témata  aj.

působení různými druhy energií (Usuiho reiki, Karuna Ki, Andělské reiki, Shambala, Boží pečeť, Imara reiki ..), také nabízím dálkové měsíční zasílání energií reiki

práce s krystaly – čištění krční čakry a čakry 3.oka – ke zlepšení a prohloubení svých jasnoschopností

práce média – nabízím pomoc při ztrátě blízkého člověka, napojení na jeho duši, předávám vzkazy od zemřelých

dárkové poukazy v různých cenách – na energetické působení, harmonizaci, individuální prožitková setkání, andělská čtení – potřebujete se rozhodnout nevíte jak dál, jaký máte životní úkol, trápí vás fyzické, psychické nebo vztahové problémy.

– nabízím duchovní podporu a pomoc při osobních a vztahových problémech, stresu a náročných životních situacích pomocí metod – voice dialog, minikonstelace, terapie na vnitřní dítě, andělské vzkazy …

energetické působení a harmonizace organismu, odblokování duchovních příčin nemocí, fóbií, strachů a alergií.

andělské výklady karet – andělská čtení (osobní, emailem)
poradenství v oblastech fyzického i psychického zdraví, vztahových záležitostí, mimosmyslového vnímání, výklady smyslu života, poslání duše aj.

– andělské a archandělské působení

zjištění LSVJ práce s kyvadlem – poradenství při řešení tíživých osobních situacích, psychických problémů, v karmických i zdravotních záležitostech.

seznámení s metodou EFT – technika emoční svobody – odstraňuje z lidského energetického systému pouze negativní a nepotřebné emoce, které nám komplikují život, působí problémy či emoční bolest. EFT pomůže vrátit ztracený klid a rozvahu, pomůže očistit vaši mysl. Odstraní stresy, strachy, lítosti, bolest…

Pokud potřebujete s něčím pomoci, obraťte se prosím na mě prostřednictvím
e-mailu nebo telefonu.
Objednávejte a kontaktujte mě ve všední dny do 18.hodin. Děkuji :-).