O mně

KRÁSNÝ DEN, VÍTÁM VÁS NA MÉM WEBU. 

Jmenuji se Broňa Kubějová,  jsem z Valašského Meziříčí, kde jsem více než 12 let pomáhala
lidem objevit v sobě více radosti a spokojenosti. Od roku 2021 bydlím ve Znojmě a otevřela jsem si tady svou pracovnu. Do Valašského Meziříčí dojíždím za klienty cca jednou za měsíc.

V dnešní době díky technice se můžeme vidět on-line přes Skype, Messenger, Viber nebo se slyšet po telefonu. Kontaktují mě lidé ze Slovenska, Rakouska, Švédska, Irska a v tomto roce i paní z USA  (klienti, kteří mluví česky :-)).

Práce s lidmi mě baví a naplňuje, když vidím pozitivní výsledky – když se cítí lépe nebo se jim zlepšily vztahy v rodinách a jsou spokojenější. 

Své zkušenosti lidem předávám ve svých kurzech, na přednáškách, při on-line Setkání s meditací, videích, meditacích a také ve své knize, kterou jsem v roce 2017 vydala. Napsala jsem e-book (je pro vás zdarma) „Otevřená cesta ke štěstí“, ve kterém jsem shrnula nejdůležitější denní prosby k Vesmíru, jež vám usnadní každodenní život.

Můžete se připojit na FB stránce Kompas radosti nebo do skupiny Harmonie ve vztazích. 

Sama jsem si prošla obdobím, kdy jsem poznávala sama sebe a své možnosti. Díky získaným zkušenostem vám mohu být nápomocna s řešením vašich životních situací.

Dokážu vám pomoci “vytáhnout trn z paty” :).
Zbavíte se starostí a v životě budete prožívat více radosti.

Klientům nabízím jiný úhel pohledu na problém, se kterým přicházejí.
– zjistí, proč se jim něco děje
– porozumí souvislostem
– najdou způsob, jak to vyřešit
– získají nadhled, svobodu, radost a nový směr

Využitím mých darů, schopností, spojení s nebeskými bytostmi a díky znalostem vesmírných zákonitostí pomáhám lidem uvědomit si sebe samé a svou cestu. Učím je, jak si mohou se svými problémy sami pomoci s vesmírnou podporou tak, aby se stali vědomými tvůrci svého života a žili svá poslání zde na Zemi. Má práce se stala mým posláním a naplňuje mě radostí.

Nabízím pomoc a podporu v různých životních situacích, odblokování strachů, fóbií, alergií, zjištění duchovních příčin nemocí. Používám různé metody, techniky, terapie např. působení zvukem, tělové svíce, EFT, LSVJ- práce s kyvadlem, andělské rodinné konstelace, terapie na Vnitřní dítě aj..

Jako mistr-učitel Reiki, Karuna-Ki, Shambally a jiných energií, zasvěcuji, předávám tyto láskyplné energie dál.

Jsem Andělský certifikovaný poradce (certifikát od Ch.Virtua) – provádím andělské výklady karet, předávám lidem láskyplné vzkazy, poselství andělů, pracuji jako médium, poskytuji andělská a archandělská působení těla i duše, zprostředkovávám odvod duší ke Světlu.

Mám možnost být nápomocna při odstraňování bloků při komunikaci s Vyššími energiemi, pročištění a otevření vašich „clair“.Andělé k nám promlouvají pomocí vizí, pocitů, myšlenek a zvuků (jasnozřivost, jasné cítění, jasné myšlení, jasné slyšení). My vnímáme intenzivně jen jeden z těchto kanálů – to je naše „základní clair“. Zbylé tři je možné ještě více otevřít. Tím se přiblížíte neuvěřitelné říši andělů a naleznete pravé zdraví, štěstí a spokojenost.
S nimi to zvládnete, s nimi jde všechno líp. Milují nás, takoví jací jsme.

Stále se snažím zdokonalovat a posilovat svůj duchovní vývoj.

Nacházíte se na mých stránkách a věřím, že to není náhoda :-), protože nic na světě se neděje náhodou a bezdůvodně – tedy ani to, že právě čtete tyto stránky.

Možná si teď nevíte s něčím rady, tápete a hledáte odpovědi. Zkuste se obrátit na mne a třeba spolu najdeme nějaké východisko.

Už jste nyní udělali první krok ke svému duchovnímu rozvoji a sebevzdělávání. Učíme se vlastně celý život. Každá životní lekce, zkušenost se stává odrazovým můstkem k dalšímu našemu růstu, posouvá nás dále.

V této době se musíme učit přijímat věci takové, jaké jsou, najít opět sami sebe,
svůj vnitřní klid a mír.
Srdíčko mít otevřené, radovat se ze života,
mysl plnit jen pozitivními myšlenkami.

Pokud v sobě budeme živit strach a obavy z čehokoliv, tak se to nejhorší splní.
Když však soustředíme pozornost na to dobré, co nás čeká a všechny negace,negativní emoce přetransformujeme v lásku (nepřipustíme si žádné špatné myšlenky a pokud ano, hned je změníme v pozitivní), tak se nám nemůže nic stát, vždy půjdeme a spějeme k lepšímu. Vytváříme si tím svou vlastní budoucnost.

Každý zde na Zemi má svůj vlastní úkol, který má splnit, své poslání, se kterým se narodil.
Tím, že budeme odkládat řešení svých problémů, nic nevyřešíme.
Budou nás tak trápit, až z toho můžeme fyzicky onemocnět.

Všechny nemoci mají i psychickou příčinu. Pokud odhalíme skutečnou příčinu své nemoci a vyřešíme problém s ní spojený, máme zpoloviny vyhráno.

Uvedu příklad z knihy „Léčení s anděly“ od D.Virtue:
Když nám v autě svítí kontrolka na benzín, tak „neléčíme“ kontrolku, ale víme, že musíme doplnit benzín.

Tak je to i s námi. Když máme nějaké zdravotní problémy, musíme se zamyslet nad tím, co nám chce naše tělo říci, jaké poselství nám ukazuje.

Na stránkách většina příspěvků, článků vychází z literatury, se záměrem upozornit na danou problematiku, vést k zamyšlení. Někdo si koupí knihu, jiný si informace vyhledá a přečte na internetu. Když si myslím, že mohou ostatním něco říci, tak je zde umístím:-).

Nezapomínejte na sebe, každý den si udělejte nějakou malou radost, usmívejte se na sebe
i na ostatní, mějte v sobě plno lásky a pochopení.

Video o mých službách

Osobně, po telefonu, online

Pokud si myslíte, že Vám mám co nabídnout, neváhejte a kontaktujte mě
ve všední dny do 18.hodin
.

Můj příběh

Jmenuji se Broňa Kubějová a vím, kdo jsem. Vyvolává to ve Vás úsměv? Já jsem to ale před 10 lety nevěděla. Nebyla jsem sama sebou. Nyní provázím a motivuji ostatní k tomu, aby poznali svůj potenciál a převzali život do svých rukou – stali se vědomými tvůrci svých životů.

Má práce se stala mým posláním, vášní a naplňuje mě radostí. Otevřela jsem se spolupráci s jemnohmotným světem a nechápu, jak jsem to bez něj ty předchozí léta zvládala. S čímkoliv potřebuji pomoct, tak se obrátím s prosbou k Vesmíru a dějí se zázraky. Už vím, že nejsem na všechno sama a že mám kolem sebe Vesmírnou podporu.

S láskou a vděčností přijímám jejich pomoc. Rozpustila jsem své staré vzorce – například že pořád něco musím a že všechno zvládnu, ale na úkor sebe aj. Spojila jsem se se svou duší, seznámila se s plánem a teď jsem nápomocna druhým k nalezení jejich cesty a jedinečnosti. Beze strachů, s vírou, moudrostí a nadhledem, klidem a harmonií pluji na své loďce v řece života a nechávám se vést. 

Ale před lety tomu tak nebylo.

Z dětství jsem si odnesla spoustu programů, strachů, nedůvěru, podceňování se, dávání přednosti druhým před sebou, přizpůsobování ostatním. Neuměla jsem se prosadit, byla jsem neprůbojná (dokonce mě to napsali na konci ZŠ do posudku) a s touto „energetickou nálepkou“ jsem pokračovala do dalších let. Zajímala mě zdravá výživa, trochu bylinky, astrologie, ale jen tak povrchně. Cítila jsem se sama, že mě něco chybí. Nebyla jsem celá, úplná, nebyla jsem sama sebou.

Ztratila jsem se ve všedních povinnostech. Měla jsem dvě práce, studovala při práci na bakaláře (požadavek zaměstnavatele) a do toho dlouhodobě onemocněl manžel. Jezdila jsem za ním do nemocnice, učila se ve vlaku, starala se o dům a dvě děti na základní škole. Bylo to v březnu 2007 a já měla před státnicemi. Zažila jsem krušné období, zvládla jsem to, jak nejlíp to šlo.

Říká se, že musíme dopadnout na dno a pak se odrazit. Nechápu, že jsem to zvládla a nezhroutila se. Státnice jsem úspěšně dokončila a začala jsem hledat alternativní možnosti, jak muži pomoci.

A právě díky tomu jsem „objevila spojení s Vesmírem“. Začalo mé období učení se, absolvování kurzů, seminářů, poznávání sama sebe, hodně čištění emocionálních bloků a časem pomoc blízkým a v práci, od podzimu 2009 i klientům. 

Čím více jsem na sobě pracovala, tím jsem získávala více jistoty a důvěry ve své schopnosti. Nebála jsem se ozvat a jít si za tím, čemu věřím. Stala jsem se vnímavější, citlivější, a abych mohla lépe komunikovat s jemnohmotnými bytostmi, vedli mě ke stravování, ke cvičení, zklidnění mysli a kreativitě.

Postupem času jsem více otevírala své srdce bezpodmínečné lásce, léčila si citová zranění, došla k pochopení dějů a situací ve svém životě. Naučila jsem se vnímat znamení a synchronicitu, jak se vypořádat se strachy a jak zvyšovat sebelásku, sebehodnotu a sebeúctu aj.

Vyššími energiemi mi bylo umožněno pracovat s minulými životy a dostávat odpovědi na problémy lidí, zvířat, míst – zjistit příčinu, jít přímo k jádru věci a vyřešit ji.

Ve svém e-booku sdílím své praktické návody „Jak si pomoci sám s vesmírnou podporou“. Najdete v něm konkrétní rady, tipy, žádosti – jak se uklidnit, vyčistit myšlenky, jak si zlepšit zdraví, co vám pomůže na strach i nespavost, jak a proč čistit prostředí kolem vás, jak dát svůj život do rovnováhy aj.

Věřím, že Vám e-book bude přínosem pro šťastnější a plnohodnotnější život :-).

S láskou a úctou Broňa

Kde je v nás ukryté Světlo?

To tajemství nás pohání a duši ukazuje směr. Cesta obtížná čeká toho, kdo se rozhodne v sobě ho najít.
Není to nemožné, chce to odvahu postavit se strachům a mít důvěru v sebe a Božský řád.

Svou cestu duchovního rozvoje jsem otevřela na andělské znamení – když jsem pročítala jeden časopis – byla tam dvojstránka o reiki.

Její nadpis mi začal blikat, světélkovat – řekla jsem si, co to mám s očima? Přešla jsem na jiné listy, ale tam se nic takového nedělo. Vrátila jsem se zpět a opět nadpis „Reiki – léčení rukou“ – blikal, vystupovat z papíru :-).

Pochopila jsem, že je to znamení. Následovalo zasvěcení do reiki a posléze do jiných energií, plno seminářů, léčitelská škola, knihy – prostě spousta informací a čištění mých minulých životů.

V roce 2009 mě Vyšší energie vedly k tvorbě webových stránek, abych mohla pomáhat lidem. Směřovat jejich životy více k duchovnímu rozvoji, otevírat jim dveře a nechat je svobodně rozhodnout se, zda vejdou či ne.

Jsem  jenom prostředníkem – skrze mě přichází léčivá energie a Boží vůle. 

Když mi lidé píší, že jsou s „mou prací“ spokojeni, že se cítí lépe, že se třeba lékaři divili, že ten problém zmizel, nebo že se dokonce narodilo děťátko (a já jsem k tomu taky malinko přispěla),  tak jsem velmi šťastná a naplněná, vděčná Vyšším energiím za všechno, co pro nás dělají :-).

Nelze ale nechávat řešení svých problémů pouze na Vyšších energiích, terapeutech, lékařích, každý je tu sám za sebe, duše má své poslání, úkoly, které by měla splnit.

Všichni by měli sami na sobě neustále pracovat – např. udržovat harmonické čakry, aby energie mohla v těle proudit, dále zamýšlet se nad svými zdravotními, psychickými, vztahovými, pracovními problémy aj.

Více naslouchat svému srdci, své intuici, uvědomovat si své myšlenky. Energie myšlenek je velmi silná.

Pokud myslíme negativně, přitahujeme dle zákona přitažlivosti do života negativum. 

Vesmír nezná slovíčko (předponu) NE, tak pokud si říkáme – ať k nám návštěva nechodí, vesmír jí dovede, spíše by jsme měli myslet na to, že chceme zůstat sami, užívat si klidu…..

Na co myslíme, to posilujeme energií svých myšlenek!!

Každou negativní emoci (zlost, nenávist, závist, hněv, sebelítost …), je potřeba transformovat na lásku. Láska a Světlo je lék na všechno.