Ebook

Ebook zdarma
„Otevřená cesta ke štěstí“

S ČÍM VÁM EBOOK MŮŽE POMOCI?

Konkrétními prosbami, žádostmi k Vesmíru, např.:

* očištění prostoru,
* čištění a harmonizace čaker,
* ochrana před negativními vlivy,
* transformování myšlenek,
* propojení s matkou Zemí,
* metoda předávání starostí do košíku aj.

Klikněte na tlačítko STÁHNOUT  ZDARMA a zadejte své jméno a e-mail,
pošlu vám eBook  „Otevřená cesta ke štěstí“.  

  • Díky tomu můžete Váš život prožívat s radostí a lehkostí.
  • Nechejte se inspirovat radami a tipy, jak si sám pomoci s různými situacemi v životě.
  • Ať se jedná o vztahy, zdraví, práci, poslání, ochranu, čištění prostoru i sebe aj.

Staňte se tvůrci svých životů. Máte na to 🙂

Z duchovního hlediska, když máme špatnou náladu, jsme vnitřně nespokojení. Cítíme omezování nebo manipulaci, vinu či strachy. Někdy jsme na sebe naštvaní nebo viníme okolí. Tohle vše nám ukazuje, že nemáme svůj život ve svých rukou.

Přežíváme dny, místo abychom si zde na Zemi život užívali a radovali se z něj. Říkáte si, je to vůbec možné? Asi jsem tu za trest  . Tak to není.
„Nahoře je deset miliard duší a jen každá třetí duše se tu může narodit! Je to velký dar přijít sem na Zem a prožívat si své lekce a růst.
Uvědomte si, co vysíláte, jakou máte nízkou vibraci, když zažíváte špatnou náladu. Pocity křivdy, nespravedlnosti, ublíženosti, bezradnosti vás táhnou dolů. Ocitáte se v oběti, čekáte na zachránce, utápíte se v tom nebo kolem sebe „kopete“.

V této vibraci jste nevděční, protože nechápete, proč se vám to či ono děje. Neznáte souvislosti, nenasloucháte své intuici ani tělu. Možná máte temné zastření a žijete jinou realitu, aniž o tom víte.

Zkuste požádat zlaté Kristovo světlo, aby prozářilo vaše negativní emoce, rozpustilo zlobu i strachy. Aby zrušilo temné zastření, rozpustilo klamy a iluze, přetvářku a faleš. Chtějte vidět pravdu tady a teď.

Poté prociťte srdcem vděčnost za běžné maličkosti. Jste zdraví, chodíte, máte střechu nad hlavou, teče vám teplá voda z kohoutku, máte rodinu, práci atd.
Když si uvědomíte své negativní pocity, můžete s tím něco dělat. Postupně zvyšovat vibrace a snažit se je udržovat vysoko.

Jak?

Stáhněte si můj ebook zdarma „Otevřená cesta ke štěstí“.
Najdete tam plno tipů ke každodennímu použití. Například jak se propojovat se Zemí, jak si dělat ochranu, čistit auru a čakry, prostor kolem sebe aj.

Nebo můžete zkusit nahlas opakovat slovo Děkuji, zvedá vibrace. Opakování 77x má silný účinek. Použijte i jiná slova – odpouštím si 77x….odpouštím ti 77x….pouštím vše minulé 77x aj.
Přizvěte si k tomu mistryni Máři Magdalénu nebo archanděla Uriela s rubínovým plamenem, pomáhají s odpuštěním a soucitem  .
 
Napište mi, jak jste se cítili po tolika opakováních.
Udály se s vámi nějaké změny? Sdílejte s ostatními.

Zadejte e-mail, na který pošleme Ebook „Otevřená cesta ke štěstí“

Stisknutím tlačítka Souhlasím a poslat zdarma souhlasíte s tím, že vám na zadaný email pošleme Ebook a dále vám budeme posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou (zajímavým obsahem z oblasti života, vesmíru, nebo doporučení na další odborníky z oboru).

Vaše osobní údaje budeme (pod firmou Bronislava Kubějová) zpracovávat v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu. Zásady zpracování osobních údajů.