Andělské výklady karet

Andělské výklady karet
osobně, telefonicky, online, emailem

Jaké je mé poslání … čemu se mám naučit … co je smyslem mého života …
jak dosáhnout duševní rovnováhy … jak se cítit šťastnější a zdravější …
jak zlepšit svou finanční situaci … jak se zbavit vnitřního pocitu strachu …
jak se vyhnout závislostem a nezdravému jednání 

Můj výklad karet je koncipován tak, abyste po vyložení věděli, jaké další kroky máte udělat pro zlepšení vaší situace.

Pokud neuděláte v životě změny, které po vás Vesmír požaduje, budete stále setrvávat ve stejné pozici a nemůžete být vnitřně spokojení. Můžete si ocitnout „v čekárně“, kde je pozastaven váš růst, dostali jste se tak do zástavy. I tohle je vaše volba – možná ze strachu.

To, co se vám děje, je vaše lekce, která vás má přivést k vašemu vytouženému cíli. Když zjistíte v životě to, co nechcete, budete mít daleko jasnější představu toho, co si přejete :-). Vidění skutečné pravdy osvobozuje a uvolňuje.

Mohu vám pomoci s vašimi starostmi, strachem, obavami, beznadějí aj. Pomohu vám najít východisko, zlatou střední cestu, kterou jste před tím neviděli. Nemohli ji najít, protože jste byli v nízkých vibracích, v roli oběti. Při výkladu se očistíte od negativity a negativních emocí a tím si zvýšíte vibrace.

Při výkladu karet vše důkladně probereme a budete mít jasno. Budete se cítit volněji a svobodněji, lehcí :-). Budete vědět, že to zvládnete s vesmírnou podporou.

Cena 1h./ 1000,-Kč

Objednávky na telefonním čísle 776 364 859 nebo na email kubejovab@gmail.com

Plán duše a její lekce života

Než jste se narodili, připravili jste si spolu se svými anděly životní poslání, které bude druhým ku prospěchu a vám to bude přinášet pocit naplnění. Tento úkol vám také zaručuje duchovní růst a ujištění, že se vám dostane naprosté podpory při jeho plnění.
Základem poslání každého člověka je láska. V podstatě jsme tady všichni proto, abychom se tuto silnou emoci naučili, zapamatovali si ji a předávali dál. Každý skutek, který vykonáme, je projevem lásky nebo strachu. Když si zvolíme cestu lásky, duchovně rosteme, pomáháme druhým a vyrovnáváme svou karmu.

Pro všechny, kteří chtějí skutečně odstranit vše, co jim stojí v cestě nastolení duševního klidu a duchovnímu růstu.

Nabízím poradenství, vedení  a výklady ohledně smyslu života. Napojením na váš plán duše  vám umožním lépe pochopit vaši duchovní i profesní dráhu.

Pomohu vám dosáhnout duševní rovnováhy tím, že osvětlím vaše stinné a špatně viditelné místa, zbavíte se iluzí vašeho ega a více se spojíte s vaší božskou kreativní duší.
Pomohu vám vyrovnat se s tím, před čím v dané chvíli stojíte, nebo co vás čeká, zjistím jaký úkol v dané chvíli před vaší duší leží, jaké ponaučení ze splnění tohoto úkolu pro vaši duši vyplývá aj…

Všechno, co se kdy naučíme, nám pomáhá naplnit vaše poslání a posouvá nás blíže k dosažení klidu mysli a duše. Během naší cesty v souladu s naším plánem duše, neustále směřujeme k těm nejvyšším cílům v duchovní oblasti. Začneme tak  pociťovat osobní úspěch a uspokojení, které v životě hledáme, a současně věnujeme své zvláštní nadání a energii této planetě.

Dovolte si být šťastní a spokojení :-).

Cena výkladu  1000,- Kč / 1 hodina.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *