Zasvěcovací systémy

Energie – zasvěcovací systémy

Zasvěcení zvyšují vibrace v auře a díky tomu lépe vnímáme svou intuici.
Rozumíme poselstvím, která k nám přicházejí shůry.
Dokážeme si déle udržet vysoké vibrace i přes negativní okolnosti kolem nás.
Prostřednictvím těchto energií se můžeme chránit, zlepšit si zdravotní či psychický stav, získat více odvahy, síly, soucitu.
Vnímáme lépe spojení se Zemí.

Energetické  systémy a zasvěcení do těchto energií:

Usui Reiki 

Plamen Centrálního slunce

Energie Mahatmá

Boží pečeť

Ra-sheeba

Nanebevzatí mistři

Sedm paprsků osvícení

Shamballa 1024,

Shamballa 2002, 3110 — 12D

Zlaté světlo Melchizedeka

Aktivace krystalu Atlandidy

Lemurian Facilitator

Lemurské krystaly I + II.

Do těchto energií lze zasvěcovat osobně nebo na dálku. Přes Messenger, Skype nebo Viber aj.

Můj osobní příběh

Jak začala má cesta. Chtěla bych s Vámi sdílet mé první krůčky ve svém duchovním rozvoji a s energiemi.
Bylo to v roce 2007 a já se nechala zasvětit do energie Reiki . Mou mistrovou byla p. Riegrová z Olomouce. Našla jsem ji tehdy na internetu „náhodou“ .
Hledala jsem tehdy pomoc pro mého psychicky nemocného muže. Já mu chtěla pomoci, ale on pomoc nechtěl, určitě to znáte. Každý se může uzdravit, ale jen pokud sám chce, rozhodne se pro to a činí kroky. Je to volba každého z nás.
Léčivé energie Reiki jsem tedy úspěšně zkoušela na sobě, synovi a rodičích. Později na kamarádkách a v práci u kolegyň. Jak jsem se čistila, zjemňovala se mi energetická těla a lépe jsem přijímala informace shůry.
Stalo se mi, že mi při přikládání rukou na klienta, začalo brnět obočí a špička nosu  . Nebo jindy mi ruce trochu změnily barvu – byly více prokrvené, jemně do fialkova.
Za svou babičkou jsem jezdila do Rožnova do Domova důchodců. Byla na oddělení nechodících. Já ji přikládala ruce na kolena. Byly studené, i když já měla ruce teplé.
Po třech měsících mého působení Reiki babičku přeřadili na oddělení, kde se mohla volně pohybovat, protože opět začala chodit  . Takový malý zázrak to byl.
Proč to s Vámi sdílím?
Protože s Reiki jsem začínala a chtěla bych i Vám dát možnost se s ní skamarádit .
Jsem mistr-učitel Reiki a zasvěcuji ji více jak 16 let.
Pokud byste měli zájem, tak mi napište, zavolejte, a můžeme se domluvit na zasvěcení.
 
Online nebo osobně. Obsáhlé skripta plné praktických informací posílám emailem.

A pokud je tu někdo, koho jsem zasvěcovala a chce se podělit, jak s energii pracuje, pište do komentářů. Těším se na sdílení  .
Věřím, že Vám může tato energie pomoci také na Vaší cestě  .
 Broňa

REFERENCE

Dobrý večer paní Broňo, chci Vám od srdce poděkovat za včerejší zasvěcení do Imara reiki. Řadu zasvěcení od jiných mistrů mám za sebou, ale včerejší bylo hodně odlišné od těch předchozích. V intenzitě, barevnosti i délce trvání…byla to úžasná energetická sprcha trvající 1 hodinu a 37 minut přesně 🙂 Také ten velice silný následný pocit vnitřního klidu vydržel až do těchto chvil. Děkuji Vám mnohokrát a velký respekt Vašemu mistrovství. Ať se Vám daří čím dál víc! Petr

Petr Pustějovský

Ráda bych se s vámi podělila o svou zkušenost. Covid jsem prodělal v listopadu 2020 se ztrátou chuti a čichu. Asi po dvou měsících se mi znormalizovala chuť, ale o vůni to říct nemůžu. Až donedávna. Šel jsem za paní Bronou do Reiki I. Tak se budu mít dobře. Začala jsem na sobě cvičit Reiki každý den od prvního dne. Pokaždé jsem měl a mám jiné pocity. Předminulý víkend jsem si zapálila vonnou lampu s mentolovým olejem, lehla a začala terapie. Po několika minutách se mi po tvářích začaly stékat slzy a potom jsem plakala velmi mizerně. Když přestal pláč, můj nos intenzivně cítil mentolový olej. Skoro po roce a půl se mi vrátil čich při Reiki terapii. Cítím k růžím, které jsem dnes dostala od manžela, voním jídlo, voním můj oblíbený parfém, venku na procházce cítím čerstvý vzduch………. DĚKUJI, DĚKUJI…….. Děkuji …… · ·

Slávka

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *